DKK 29.07.2017 r.

"Hera moja miłość"

Anna Onichimowska

Krótka opowieść Anny Onichimowskiej skupiona jest głównie na problemie narkomanii wśród młodych osób. Główny bohater Jacek, pochodzi z bogatego domu, nic mu nie brakuje. Książka opisuje pozornie pięknie wyglądające życie rodzinne. Niestety jak się przyjrzeć bliżej cała rodzina ma bardzo głębokie problemy, z którymi nie mogą sobie poradzić. Cała sytuacja zmienia się, gdy narkotyki znajduje najmłodszy brat Jacka i niestety dochodzi do tragedii. Cała książka opowiada o prawdziwych wydarzeniach, co sprawia, że jeszcze bardziej i dosadniej zostaje nam w pamięci.