DKK dorośli 13.09.2018r.

"Sprzedawca marzeń" Richard Paul Evans

Charles James to główny bohater powieści ”Sprzedawcy marzeń”. Człowiek, który z dzieciństwa pamięta strach, bicie i przemoc postanawia zmienić całe swoje życie. Opuszcza rodzinny dom, aby zostać „sprzedawcą marzeń”. Praca, jako asystent u znanego sprzedawcy miała mu dać sławę i pieniądze, wybić ponad szczyty. Charles pragnął w jak najkrótszym czasie wyprzedzić swojego mistrza i osiągnąć cel. Wydawało mu się, że jest szczęśliwy, jednak to, co wydaje się być szczęściem staje się iluzją. Charles zaczął igrać z ludzkim życiem. Obiecywał rzeczy, o których w ogóle nie miał pojęcia. Z premedytacją oszukiwał innych. Stał się egoistyczny i niezwykle roszczeniowy. Wszystko to działo się do dnia, kiedy przestał mieć nad tym kontrolę. Nadszedł dzień, w którym stracił wszystko. Świat obrócił się do góry nogami. Los jednak nie był aż tak okrutny. Dał głównemu bohaterowi jeszcze jedną szansę. Tylko on sam wie czy ją wykorzysta.