DKK dorośli 14.12.2023

„Klimat świąteczny w książkach"

Grudzień to wyjątkowy miesiąc. Oprócz celebrowania świąt, przypadających pod jego koniec, wiele radości może dawać także czas oczekiwania na nie – przystrajanie choinki, kupowanie prezentów, dekorowanie domu ozdobami oraz czytanie książek opowiadających właśnie o tym wyjątkowym momencie w roku. Jak co roku w okolicy Świąt Bożego Narodzenia w księgarniach pojawiło się wiele świątecznych tytułów. Książki w bożonarodzeniowym klimacie na pewno sprawiają nam wiele radości, wytchnienia i spokoju. Podczas spotkania omawialiśmy kilka propozycji książkowych, których wspólnym mianownikiem jest magia świąt. Zachęcamy do czytania i przyjemnego spędzania czasu z lekturą.

Spotkanie klubowiczów DKK dorośli grudzień 2023