DKK dorośli 25.11.2021

"To nie jest mój mąż" - Rudnicka O.

Bibliotekarka Matylda Dominiczak spełnia swoje marzenie i zostaje licencjonowanym prywatnym detektywem. Jej pierwsze zadanie to uwiedzenie męża klientki i udowodnienie jego niewierności. Jednak rzekomy wiarołomca nie daje się skusić wdziękom Matyldy, a w dodatku wkrótce znika bez śladu. Pani detektyw ma czterdzieści osiem godzin, by go odnaleźć, ale klientce trudno się zdecydować, czy wolałaby odzyskać zagubionego małżonka czy też kochanka, który również zaginął. Znalezione nad rzeką zwłoki niezidentyfikowanego mężczyzny łączą drogi Matyldy i dwóch śledczych, Mareckiego oraz Tomczaka. Klubowiczki zadowolone z wybranej książki, cały czas jest ciekawa akcja, która trzyma w napięciu oraz dużo dobrego humoru.

Następne spotkanie: styczeń 2022

Spotkanie DKK dla dorosłych listopad 2021