DKK 24.06.2017 r.

"Niezauważalna" Marcus Sedgwick

Główną bohaterką jest Laureth, szesnastoletnia niewidoma dziewczyna, która za wszelką cenę próbuje odnaleźć ojca. Towarzyszy jej w tych zmaganiach młodszy brat, który jest jej oczami. Ta dwójka młodych osób postanawia wyruszyć w podróż do Stanów Zjednoczonych, po tym jak dziewczyna otrzymała wiadomość od tajemniczej osoby, która twierdzi, że jest w posiadaniu notesu właśnie jej ojca, znanego pisarza Jacka Peaka. Wszystko jest związane z tajemniczymi zbiegami okoliczności, które czasami rządzą naszym życiem. Szukając kolejnych tropów, młodzi bohaterowie próbują rozwikłać zagadkę i sprawdzić, co ma wspólnego z tym pojawiająca się ciągle cyfra 354.