Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

AKTUALNOŚCI:

Spotkanie autorskie z Maciejem "Jammym" Dobrowolskim

Utworzono dnia 16.11.2018

W ramach projektu profilaktycznego w Bibliotece 15 listopada 2018r. odbyło się spotkanie autorskie z Maciejem „Jammym” Dobrowolskim instruktorem jogi i trenerem równowagi. Podczas spotkania opowiadał o swoich dalekich podróżach, doświadczeniach i uzależnieniach. W spotkaniu wzięli udział uczniowie klas VII Szkoły Podstawowej w Pruszczu. Spotkanie odbyło się w ramach realizowanego w bibliotece projektu profilaktycznego dofinansowanego budżetu Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Narkomanii na rok 2018.

czytaj dalej na temat: Spotkanie autorskie z Maciejem "Jammym" Dobrowolskim

Program profilaktyczny słowno-muzyczny połączony z panelem dyskusyjnym dotyczącym profilaktyki uzależnień dla dzieci i młodzieży.

Utworzono dnia 16.11.2018

Gminna Biblioteka Publiczna w Pruszczu 14 listopada 2018r. miała zaszczyt gościć legendarnego muzyka rockowego, założyciela i pierwszego wokalistę zespołu Oddział Zamknięty Krzysztofa Jaryczewskiego. Na spotkanie była zaproszona młodzież Szkoły Postawowej z Pruszcza. Podczas spotkania z młodzieżą artysta opowiedział o swoim życiu, karierze i uzależnieniu z którym zmagał się przez wiele lat. Zaśpiewał również kilka piosenek. Program spotkania odbył się w ramach realizowanego w bibliotece projektu profilaktycznego dofinansowanego z budżetu Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Narkomanii na rok 2018.

   

 

czytaj dalej na temat: Program profilaktyczny słowno-muzyczny połączony z panelem dyskusyjnym dotyczącym profilaktyki uzależnień dla dzieci i młodzieży.

Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek

Utworzono dnia 15.11.2018

Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek

Listopad jest miesiącem, w którym obchodzimy Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek . W związku z tym, tak barwnym świętem, w dniu dzisiejszym filię biblioteki w Serocku odwiedziła grupa czterolatków wraz z pięciolatkami. Spotkanie zaczęliśmy od przedstawienia naszych ulubionych postaci z bajek, tych znanych i mniej znanych, po czym przeszliśmy do czytania . Bajkę, którą rozpoczęliśmy czytanie był „ Kot w butach”. Dzieci z zainteresowaniem wysłuchały opowieści o niezwykłych przygodach kota i jego właściciela młynarczyka, aktywnie uczestnicząc odpowiadały na pytania związane z jego przygodami. Kolejną bajkę, którą wspólnie opowiedzieliśmy i wszyscy znakomicie znali była „ Śpiąca królewna”. Na zakończenie spotkania jedna z dziewczynek przedstawiła nam historię „ Czerwonego Kapturka”. Dzięki tak niezwykłemu świętu, przedpołudnie upłynęło nam w miłej baśniowej atmosferze.

czytaj dalej na temat: Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek

Nowości książkowe.

Utworzono dnia 14.11.2018

Nowości książkowe

Zapraszamy :)

czytaj dalej na temat: Nowości książkowe.

INFORMACJA!!!

Utworzono dnia 10.11.2018

INFORMACJA !!!

W PONIEDZIAŁEK 12 LISTOPADA

BIBLIOTEKA BĘDZIE NIECZYNNA

czytaj dalej na temat: INFORMACJA!!!

Gminna Biblioteka Publiczna Pruszcz

Pogoda

Zegar

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 146

W poprzednim tygodniu: 146

W tym miesiącu: 408

W poprzednim miesiącu: 446

Wszystkich: 19667